Сторінками творчості Георгія Шевченка (презентація дитячої книжки письменника «Лісові жмурки»)

В цю холодну зимову пору в  привітних стінах Чернівецької обласної бібліотеки для дітей відбулася презентація  чудової дитячої книги письменника і журналіста Георгія Шевченка «Лісові жмурки». Це вже третя дитяча книжка, яку презентує автор в стінах найбільшої книгозбірні Буковини.

Шевченко Георгій  Петровича -  член Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України, лауреат  літературно-мистецької премії імені Сидора Воробкевича 2010 року, дипломант конкурсу поезії «За мир» 2002 року.

Георгій Петрович народився 31 березня 1937 року  на Кіровоградщині. З 1983 року він живе і працює в Чернівцях. З-під пера письменника вийшло багато книг та публікацій: «Веселики», «Моя магістраль», «Харко Чепіга», «Лелеча пам’ять», «На чорнім базальті болю», «Дивина молодого вина», «Білий кінь Івана Іваніва», «Неприборканий вигнанець», «Веселий березень», «Свято першого яєчка» та інші. Читачі та гості заходу здійснили мультимедійну подорож  у «Світ творчості Георгія Шевченка» та мандрували сторінками книги «Лісові жмурки».

Минулого року письменник відсвяткував свій 75-річний ювілей та вихід нових дитячих книг:  «Лісові жмурки» та «Чернівці. Легенди і перекази рідного міста».

В книжці «Лісові жмурки» автор розповідає про природу та веселі пригоди грибів. Георгій Петрович дуже закоханий у природу та сам завзятий грибник.

На презентацію книги до бібліотеки завітали учні 4-А класу ЗОШ № 5 під керівництвом вчителя-класовода Ванджури Л. В. та 3-В класу ЗОШ № 2 під керівництвом вчителя-класовода Руссу Т. Д.. Маленькі читачі, учні ЗОШ № 5, підготували театралізовану виставу за віршем «Лісові жмурки», який ввійшов до однойменної книги. Читайлики, одягнені в костюми грибів  співали, танцювали гопака та розказували вірші. Присутніх на заході вразила та розчулила гра на скрипці учениці 4-А класу ЗОШ № 5 Черкез Еріки, яка є дипломантом Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу «Бурштинові нотки».

Читачі познайомились з книгами Георгія Петровича, представленими на книжковій виставці «Майстри пера Буковини - дітям», підготовленій бібліотекарями відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Маринчук В. І. та Ковалець Н. П..

Привітали Георгія Шевченка  знані люди нашого краю: журналіст та письменник Юхим Гусар, дитячий  письменник Василь Мельник, письменники Віктор Обдуленко і Віталій Демченко та представник Видавничого Дому «Букрек», в якому побачила світ книга «Лісові жмурки».

Г. П. Шевченко подарував бібліотеці свої нові дитячі книги з автографом:  «Чернівці. Легенди і перекази рідного краю» і «Лісові жмурки».

Книжки Георгія Шевченка заряджають маленькі душі добротою, засівють у їх серця любов до природи та життя.

Тетяна Дудчак, головний бібліотекар

Чернівецької обласної бібліотеки для дітей