Мирослав Скорик шанує «Букрек» і його авторів

14 грудня під час прес-конференції в Національному академічному театрі опери і балету України імені  Тараса Шевченка з нагоди світової прем’єри балету Ніколо Паганіні-Мирослава Скорика «КАПРИСИ» письменник Олександр Балабко вручив видану у «Букреку» свою книжку «Київ, Іринінська, Лифарям...» віднедавна художньому керівникові першої сцени України, Героєві України, народному артистові композиторові Мирославові СКОРИКУ.
Мирослав Михайлович щиро подякував авторові за подарунок з написом «Видатному українцеві Мирославові Скорику, який, як і Сергій Лифар, утверджує українство у світах». Але зазначив, що вже має один примірник цієї повісті, однак йому приємно отримати інший з дарчим написом автора. Співрозмовники побажали один одному натхнення і успіхів у  творчості.
Прем’єра балету на інтерпретовану Скориком музику геніального італійського композитора Нікколо Паганіні відбудеться 20 і 22 грудня у Національній опері.  Балетмейстер-постановник балету – народний артист України Віктор Литвинов, диригуватиме оркестром сам маестро Мирослав Скорик.