sl1 sl2 sl3

Шановні Панове, Колеги, Автори, Читачі!

Видавничий дім «Букрек» щиро запрошує Вас завітати на наші презентації та автограф-сесії на «Книжковому арсеналі» в м. Київ з 29-го по 31 травня і ознайомитися з новинками нашого видавництва, взяти учать в автограф сесіях.

29 травня

стенд «Букреку»

15,00-15,45 презентація дитячих книг

Зірка Мензатюк «Катрусині скарби»

 

Книга відомої української письменниці, лауреата премії ім.. Лесі Українки знайомить найменших читачів з традиційними народними мистецтвами України.

«Абетка з історії України»

 

Репринтне перевидання книги, яка побачила світ 1973 року в Нью-Йорку, ознайомить дітей і дорослих з  цікаво оформленими  буквами і віршами, які стосуються історичних подій в Україні.

 

Видання книги стало можливим завдяки ініціативі працівника Чернівецького краєзнавчого музею  Валерія  Бєлінського та фінансовій підтримці Чернівецької облдержадміністрації.

 

«Писаночка»

 

Здавна в Україні повелося до свята Великодня прикрашати символами яйця-писанки. Магічний розпис має власну історію, яку тисячоліттями творили цілі покоління. Книжка-розмалюйка дає змогу і дорослим, і маленьким,  також усім охочим зазирнути в історію свого народу, у своє минуле, зокрема ,ознайомитися з традицією писанкарства та зрозуміти суть духовного призначення кожного, хто живе на українській землі, і є її часткою, від якої залежить майбутьнє майбутньє Добра і Любові.

 

Книжка буде корисною тим, хто цікавиться українськими звичаями і обрядами та любить малювати.

 

 

«Букварик-самоучка»

Авторка пропонує свою методику освоєння української абетки малюками-дошкільнятами. З допомогою дорослих вони залюбки навчаться читати.

 

 

30 травня

 

ЗОНА «СЦЕНА»

 

12.00—13.00. Презентація нових видань музею Володимира Івасюка та видавничого дому «Букрек».

Запрошені особи: Катерина Ющенко, Василь Герасим’юк, Леонід Талалай, Володимир Краснодемський, Євген Фишко, Оксана Івасюк, Віктор Павлюк, Михайло Слабошпицький, Тарас Федюк, Василь Туркевич та інші.

 

СТЕНД «БУКРЕКУ»

 

12.00-12.45 Презентація книги «З Української Старовини» (Українською, польською мовами) Це давня книга про українських козаків. Перевидання альбому є спробою повернути сучасним поколінням справжню перлину видавничої справи кінця ХIХ століття, познайомити з нею польского читача. Підіб рано репродукції картин художників різних епох, які змальовували героїчну козацьку добу

 

13.00-13.45 презентація книги «Ади Жию» Василя Шкургана. …Вам знайомий магнетизм Гуцульщини? Безперечно він пов’язаний з таємничим образом гостинного гуцула-горянина в добірно-мистецькій одежі (убері), а може й з топірцем та пістолями за широким поясом (чересом), серед пишної природи Карпат, де його незбагненно-темпераментна душа і унікальна господарка відкриті всім вітрам. Ще більше Ви заворожені його образною говіркою (діалектом), що лиш підсилює міфічність гуцулії… Якщо Ви не бували в Карпатах і цього ще не відчули — вся піднесеність попереду! В книжці Василя Шкургана «АДИ ЖИЮ» Ви знайдете насолоду «умитої бесіди» і не лише в новелах, а й в енергетичних віршах на мові май ближчій до первовіку

 

 

ЗОНА «АВТОГРАФ»

15.00 – 15.45 Презентація антології «Пастораль річечки». Письменники про малі ріки України. Запрошені особи: п. Катерина Ющенко, Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Віктор Баранов, Софія Майданська, Василь Герасим’юк, Мирослав Лазарук, Олександр Вертіль, Павло Вольовач, Степан Пушик, Інга Кейван, Валентина Коваленко, Вікторія Осташ, Леся Воронюк, Олександр Денисенко, Оксана Івасюк, Тетяна та Сергій Дзюби,  Леонід Талалай, Тарас Унгурян.

 

31 травня

 

СТЕНД «БУКРЕКУ»

13.00-13.45 Презентація книги Віталія Колодія «Неопалима висота»

У книзі вибраних поетичних та прозових творів, написаних у різні роки, Віталій Колодій продовжує болісно-зворушливу тему війни і миру, що проходить тут через особистісні сприйняття й роздуми персонажів та ліричного героя. Переважно ці сторінки звернені до реальних осіб і вчинків, зокрема пов’язаних з участю у Другій світовій війні наших, упродовж століть приречених на тривалі лихоліття, співвітчизників. Отже, йдеться про історію, що не минає.

Звитяга в ім’я Життя і Любові, нерідко трагічно жертовна, нездоланна сила людяності, попри найскладніші обставини, на думку автора, увінчують духовну високість народу.

Конкретика подієвості в книзі художньо підноситься до рівня світоглядних узагальнень.

 

 

16.00-16.45 презентація  книги «Так говорив вуйко Дезьо»

Ця книга є збіркою лірико-філософських оповідань, які в різний час були опубліковані автором на порталі «Українська правда». Оповідання присвячені вічним темам нашого буття: співвідношенню любові та зради, щастя та успіху, буденному та величному, законності та справедливості.

Автор особливу увагу приділяє цивілізаційній парадигмі, вибору: «що має бути первинним – доцільність чи Віра?»

В оповіданнях знаходять своє висвітлення виклики, які сформовані сучасним суспільством споживання; торкається автор і загроз, які формує сучасне інформаційне суспільство.

Питання економічної кризи і кризи, пов’язаної з розпадом морального світу людини в світі матеріальної доцільності, є предметом дослідження автора.

Книга написана дотепно та з самоіронією і буде цікавою для читача, який захоплюється оцінками життя поза межами усталених стереотипів.

«Чоловік в цьому житті мусить лиш померти», – стверджує герой оповідань вуйко Дезьо, і це стає запрошенням читачу до перегляду власної самооцінки.