Співана презентація

«Пісенна Шевченкіана» − унікальна книга, що разом із весною подарувала людям пісню, була презентована нещодавно у приміщенні Чернівецької обласної універсальної бібліотеки імені М. Івасюка. Упорядником цього грандіозного нотного видання музичних творів стала Оксана Івасюк, яка спільно із видавництвом «Букрек» доклала чимало зусиль, щоби поряд із «Кобзарем» та «Біблією» у домівках українських читачів з’явилася книга, яка надихає на творчість. Це перше подібне видання, що містить в такому обсязі відомі та маловідомі музичні твори  українських композиторів  на слова Тараса Шевченка.


Презентація, як і годиться для музичного видання, була свого роду мюзиклом, у якому солістами виступили вокальний ансамбль кафедри музики ЧНУ ім. Ю. Федьковича (керівник Ярина Мельничук), співачка, заслужена артистка України, солістка обласної філармонії Людмила Радиш, студентка училища мистецтв ім. С. Воробкевича Лілія Поленчук та  лауреат обласних конкурсів читців Михайло Палійчук, від майстерності та хисту яких були вражені всі присутні.


Зокрема, висловити свою подяку упорядниці видання та враження від книги мали змогу нещодавно призначена начальник управління культури облдержадміністрації, заслужений працівник культури України, письменниця Віра Микитівна Китайгородська, заслужений діяч мистецтв України, лауреат літературно-мистецької премії ім. С. Воробкевича, головний диригент та художній керівник Академічного оркестру Чернівецької філармонії Йосип Созанський, завідувач кафедри музики Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, кандидат педагогічних наук, доцент Вадим Анатолійович Лісовий та представники видавничого дому «Букрек».

Зустріч була сповнена приємними враженнями, незабутніми емоціями та щирою гордістю за те, що українці вміють цінувати своїх поетів та гідно нести їхнє слово майбутнім поколінням.