sl1 sl2 sl3

Біблійний сад за книгою "Букреку"

Сьогодні, як то кажуть, грандіозний день для нашого міста! У Чернівецькому національному університеті ім.Ю.Федьковича відбулося урочиста закладка Біблійного саду, ідею створення якого подала Оксана Михайлівна Івасюк.

Своєрідним посібником для втілення цієї ідеї в життя стала книга «Рослини Святого Письма та перспективи створення біблійного саду», яка вийшла у світ 2011 року у видавництві «Букрек». Над книгою працювали колишній ректор університету Степан Костишин, професор кафедри загальної та експериментальної екології Світлана Руденко, кандидат філологічних наук Оксана Івасюк та завідувач богословського відділення Микола Щербань.

Церемонія закладки Біблійного саду була проведена за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Реувена Дін Еля та голови обласної державної адміністрації Михайла Папієва.

Як відомо, у саду ростимуть такі рослини: їстівний каштан, оливка, стирекс, граб, бук, сосна, виноград, акація, камфора, троянда, мирт, лілія, іссоп, м'ята, кориця та інші. Деякі, не пристосовані до нашого клімату, вирощуватимуть в оранжереї. Ось такою дивиною тепер милуватимуться чернівчани та гості міста, а університетський сад , який віднині називають «едемським», невдовзі стане символічним місцем для закоханих та молодят.