sl1 sl2 sl3

Новинки від Букреку

 

 

Василь Місевич «Під тінню бджоли»

«Під тінню бджоли» є продовженням філософської поезії буковинського письменника Василя Місевича. В своїх віршах автор порушує питання любові, моралі, духовності, водночас переплітаючи їх з простими людськими бажаннями та потребами. Та загалом Василь Місевич продовдує розвивати основну тему своїх попередніх книг – з висоти прожитих літ осмислювати наше минуле і сьогодення.

 

Світлана Телешман «Пісня Михайла Ткача»

Літературний портрет Михайла Ткача складений Світланою Телешман є першим науковим виданням про її краянина, так як всі літературознавчі праці про творчий доробок поета-пісняра є значною мірою застарілим, бо написані з ідеологічних позицій радянського минулого.

У книзі окрім поезії розглядаються інші грані його творчості, а саме кіносценарії, переклади, статті. Також аналізується оригінальна лірика та ліро-епіка М.Ткача, його життєвий шлях. І все це доповнене чисельними фотографіями поета в родинному колі та в компанії з іншими видатними діячами української культури та мистецтва.

Політологічні та соціологічні студії. Том XI. Теорія та історія політичної науки: світовий та національний досвід

Факультет історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету вже багато років досліджує актуальні проблеми політичної науки та організовує міжнародні конференції та дискусії з політологічних питань. Тому народилася ідея випускати збірку на основі матеріалів, які були представлені на них. Саме так світ побачила перша книга «Політологічні та соціальні студії», яка пізніше перетворилась у цілу серію, нові збірки якої виходять кожного року.

Том XI серії під назвою «Теорія та історія політичної науки: світовий та національний досвід», який вийшов 2012 року, вмістив роботи українських, німецьких, румунських, білоруських науковців. В збірці обговорюється низка актуальних питань сучасної політичної науки, серед них питання вивчення виборчих процесів, концептуалізації демократичних процесів, зв’язку між глобалізацією та регіоналізацією та ін.

Таким чином дане видання продовжує традицію тематичних випусків збірки наукових праць і збалансовує поміж собою доробок досвідчених вітчизняних і зарубіжних науковців.